Tutmayın Küçük Enişteyi: Avuç İçi Kadar Bilgisayara GTA 5 Kurup Oynadık!


Dünyanın En Küçük Oyun Bilgisayarına GTA 5 Kurup Oynadık! (Tutmayın Küçük Enişteyi!)

GPD Win’i bize emanet eden arkadaşımız Batuhan’a teşekkür ederiz 🙂

Merhaba webtekno takipçileri bu videomuzda sizlerle birlikte dünyanın ilk 5.5 inç ekrana sahip içinde Windows 10 kurulu bilgisayarına bakıyoruz.

Arkadaşlar bilgisayarla ilgili detaylara birazdan değineceğiz. Ancak siz sormadan biz hemen bakalım. Acaba GTA 5 açabilecek mi?

Ekran boyutu 5.5 inç ve 1280’e 720 çözünürlükle ve 267 PPI ile birlikte geliyor. Ayrıca ekranımız dokunmatik ve gorilla glass 3 ile korunuyor. Arka tarafında bir Usb-c bir Usb 3.0, bir hdmi c, micro sd kart slotu ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Kendi hoparlörünü pek beğenmediğimizi söyleyebiliriz. Üzerinde qwerty klavye var ancak 10 parmak yazı yazmayı beklemeyin bununla. Bir de klavyenin hemen üst kısmına bir xbox gamepadi entegre edilmiş hatta arka tarafta r1, r2, l1, l2 tuşları da bulunuyor. Destekleyen oyunlarda oldukça işe yarıyor bu tuşlar. 15.5 cm uzunluğumuz be 9.7 cm genişliğimizin yanında 2.3 cm kalınlığı bulunuyor. 6900 mAh’lik bataryası ile birlikte ortalama 6 saat civarında oyun oynayabiliyor ya da video izleyebiliyoruz. Biz bunda steam üzerindeki oyunları denedik ancak emülatörler yardımıyla farklı platformlardaki oyunları da oynayabilirsiniz tabiki de. Wi-fi ve bluetooth bağlantımız var ancak dışarıda herhangi bir mobil ağa kendisi bağlanamıyor. İlla telefonumuzdan vermemiz gerekli. Bizce önemli bir eksi olmuş.

Devamı için videoyu izleyin 🙂

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*